I. ZÁVOD TFA ČENKOVICKÁ KŘEČ

04.02.2015 03:26

SDH Orličky ve spolupráci s TJ Čenkovice pořádají

I. ročník závodu v disciplínách TFA Čenkovická křeč

Jedná se o závod jednotlivců v hasičském víceboji, který simuluje ostrý zásah s dýchacím přístrojem.

Závod se koná 9. května 2015 v 10:00 hod. ve sportovním areálu Čenkovice (u minigolfu/nad parkovištěm)

Bohaté občerstvení zajištěno.

Přihlášky zasílejte do 27. dubna 2015 na frantisek.betlach@seznam.cz

V přihlášce je nutno uvést jméno a příjmení závodníka, ročník narození a telefonní spojení.

PROPOZICE + PŘIHLÁŠKA : Propozice_TFA (1).doc (2628096)
PLAKÁT: TFA.pdf (1177826)

Mistrovství ČR v disciplínách TFA

07.10.2014 06:45

První mistrovství ČR v disciplínách TFA pro dobrovolné hasiče probíhalo ve dvou věkových kategoriích a družstvech krajů:

1. do 40 let /ročník narození 1974 a mladší/
  2. nad 40 let /ročník narození 1973 a starší/
  3. družstva krajů

V kategorii A zvítězil Zbyněk Kadlčík časem 06:65,04 minut, druhé místo obsadil Jiří Štábl s časem 07:18,13 minut a bronz získal František Betlach s časem 07:18,99 minut. V první desítce se umístil i Tomáš Falta na 10.místě s časem 07:56,24.

V kategorii družstev získalo zlato družstvo KSH Pardubického kraje se součtem časů 22:33,36 minut. Na druhém místě skončili hasiči KSH Vysočina s časem 24:36,77 a na třetím místě pak KSH Moravskoslezského kraje s časem 24:53,62 minut. Gratulujeme!

Výsledková listina druzstva.qp5ybtv1np.pdf (44080)

Výsledková listina kategorie.yazeye391t.pdf (46972)

Fotogalerie:

sdhorlicky.rajce.idnes.cz/MCR_dobrovolnych_hasicu_v_TFA_2014,_Stramberk/

firetvcz.rajce.idnes.cz/MISTROVSTVI_CESKE_REPUBLIKY_DOBROVOLNYCH_HASICU_V_DISCIPLINACH_TFA_2014/

SDH Orličky jede na mistrovství republiky v TFA

03.10.2014 10:02

Orlický deník píše...

Letošní, takřka svoji první sezonu v extrémních závodech TFA (jen nejtvrdší hasič přežívá), započali dobrovolní hasiči z Orliček Tomáš a Michal Faltovi, František Betlach a Michal Hock na jaře ve Vladislavi, kde Tomáš Falta a František Betlach získali dvě třetí místa ve svých kategoriích, a to z téměř 70 účastníků. Výborné výsledky se však dostavovaly po celé léto. Např. ve Vrchlabí a v Liberci byli všichni do  desátého místa.

Borci z Orliček se rovněž zúčastnili závodů O pohár ředitele Moravskoslezského kraje (extrémní závody končily např. výběhem sjezdovky nebo výběhem 400 schodů v Horní Suché v důlní věži František). Ani v tomto poháru se neztratili a dokázali bez velkých problémů konkurovat i závodníkům s několikaletými zkušenostmi či účastníkům evropských závodů.  Tím  potvrdili svoji  fyzickou sílu, kterou ve své vesničce v podhůří Orlických hor získávají už od mala.

A jelikož se takto hasičům z Orliček dařilo, kvalifikovali se i na Mistrovství České republiky dobrovolných hasičů, které se bude konat 4. října ve Štramberku. Na mistrovství postoupilo z každého kraje pět závodníků, kteří splnili kvalifikační podmínky. Z Pardubického kraje splnilo tyto podmínky pouze pět borců, z nichž jsou čtyři z Orliček.  Pátým, který doplní sestavu, bude  účastník evropských závodů Jiří Štábl z Vránové Lhoty.
Jak uvedl Michal Hock, všem, kteří je po celou sezonu podporovali jak psychicky, tak finančně, moc děkují a jako vděk jim bude v sobotu 4. října přistaven autobus, který bude vyrážet směr Štramberk.

Celý článek: orlicky.denik.cz/zpravy_region/dobrovolni-hasici-z-orlicek-vyrazeji-na-mistrovstvi-cr-v-disciplinach-tfa-201410.html

Kácení máje a dětský den

29.05.2014 14:59

Okrskové kolo Bystřec

24.05.2014 10:23

23. května 2014 se naše družstvo mužů zúčastnilo okrskové soutěže v Bystřeci a společně vybojovali 2. místo.

Fotogalerie: sdhorlicky.rajce.idnes.cz/Okrskove_kolo_Bystrec/

Svěcení zvonu v Orličkách

20.05.2014 23:32

Fotogalerie: sdhorlicky.rajce.idnes.cz/Sveceni_zvonu_v_Orlickach

Soutěž TFA Vrchlabí

13.05.2014 10:11

Několik členů naší zásahové jednotky se již delší dobu připravovalo na disciplíny TFA. Své usilí pak muži zúročili v sobotu 10. 5. 2014 na prvním ročníku hasičského víceboje TFA, který uspořádali dobrovolní hasiči z Vrchlabí.

Dosáhli skvělých výsledků!

9. místo - Michal Hock

4. místo - Michal Falta

2. místo - František Betlach

1. místo - Tomáš Falta, který se zároveň stal absolutním vítězem soutěže!

Našim "železňákům" gratulujeme!!!

Fotogalerie: sdhorlicky.rajce.idnes.cz/Soutez_TFA_Vrchlabi/

hory200.rajce.idnes.cz/TFA_-_Nejtvrdsi_hasic_prezije_-_Vrchlabi_10.5.2014/

Svěcení zvonu v Orličkách 18. 5. 2014

06.05.2014 13:59

Dne 18. 5. 2014 posvětí Mons. Josef Kajnek pomocný biskup královéhradecký zvon pro náš kostel. Slavnostní svěcení bude před mší svatou, která je od 11:00 hod.

Po mši svaté vás srdečně zveme k posezení do prostoru za hasičskou zbrojnicí s živou hudbou a občerstvením, ke kterému přispějí i naši členové.

Stavění máje

30.04.2014 23:50

Fotogalerie: sdhorlicky.rajce.idnes.cz/Staveni_maje

"Vladislavský železný hasič" v disciplínách TFA

12.04.2014 08:00

12.4.2014 se někteří naši členové zúčastnili soutěže "Vladislavský železný hasič" v disciplínách TFA

V kategorii do 30 let se František Betlach umístil na 3. místě, Michal Hock na 26.místě a Michal Falta měl bohužel neplatný pokus. Tomáš Falta se umístil na 3. místě v kategorii nad 30let. Gratulujeme!

Fotogalerie: sdhorlicky.rajce.idnes.cz/Zelezny_hasic_Vladislav_12.4.2014

Výsledková listinafile:///C:/Users/admin/Desktop/vysledky-vladislav.zbzrw4jctn.pdf

Záznamy: 21 - 30 ze 44